Pomoc dla osób zadłużonych

Nasza Fundacja współpracuje z doświadczonymi kancelariami prawnymi – świadcząc nieodpłatną pomoc dla osób zadłużonych którzy nie są w stanie regulować swoich bieżących zobowiązań.

Jeżeli potrzebujesz pomocy – bądź znasz kogoś kto takiej pomocy może potrzebować odezwij się do nas i opisz swój problem. Wyszczególnij przede wszystkim:

1. Aktualną wysokość zadłużenia w rozbiciu na poszczególnych wierzycieli (osoby/ podmioty którym jesteś winien pieniądze).
  2. Aktualną wysokość zarobków (udokumentowanych i nieudokumentowanych).
  3. Opisz jak i dlaczego doszło do sytuacji w której nie jesteś w stanie regulować zobowiązań.
  4. Wskaż które z zobowiązań są na etapie postępowania sądowego lub postępowania komorniczego.

Korespondencję w tej sprawie prosimy kierować na ogólny adres Fundacji (zostanie przypisana do odpowiedniego opiekuna który będzie prowadził pracę): fundacja@fundacjadk.org.pl