Jak pomagamy?

Nasza Fundacja powstała w 2019 roku z inicjatywy grupy osób które od lat związane były z sektorem organizacji pozarządowych. Postanowiliśmy zawiązać formalne struktury i realizować coraz to większe projekty które zmieniają ten świat na lepsze.

Od 2021 roku realizujemy program „Miłość Wygrywa” który skupia naszą Fundację na dwóch kluczowych celach: działalność na rzecz dorosłych osób niepełnosprawnych oraz wsparcie najuboższych rodzin w środowiskach lokalnych.

Jak możemy Ci pomóc?

Aktualnie realizowane projekty:

• Rodzina w potrzebie – otrzymaj bezpłatnie wsparcie prawne i/lub finansowe jeżeli znajdujesz się w trudnej sytuacji materialnej. (link)
  • Rejestracja subkonta – zarejestruj bezpłatne subkonta na którym możesz zbierać darowizny na konkretny cel (np. zakup leków). (link)
  • Centrum Doradztwa Społecznego – pomożemy Ci w codziennych sprawach urzędowych i podpowiemy o jakie świadczenia socjalne możesz wnioskować. Możesz także skorzystać z usług kancelarii oddłużeniowej która nie tylko obniży Twoje miesięczne zobowiązania ale również pomoże Ci w walce z nieuczciwymi praktykami windykatorów.
  • Budowa Ośrodka Terapeutycznego – jest to długoterminowy cel naszej Fundacji. W 2024 roku chcemy rozpocząć budowę ośrodka terapeutycznego dla dorosłych osób niepełnosprawnych w Poznaniu.

Projekty zakończone:

• STOP Przemocy